5651 SAYILI KANUNA UYGUN EN KAPSAMLI HİZMETİ SUNUYORUZ

Dijital dünyada vazgeçilmez olan internet, günümüzde tüm kurum ve  işletmelerde kullanılmaktadır. Bünyesinde personellerine ya da misafirlerine işletmesinin İnternetini paylaştıran tüm işletmeler ve kurumları  (Okul, yurt, fabrika, hastane, üniversite vs.) bilişim tabanlı maddi ve manevi risk ile karşı karşıya bırakmaktadır. Bu sebeple oluşabilecek risklere karşı internet üzerinde yapılabilecek suçların önlenmesine yönelik ve ya yapılan suçların tespiti için T.C BTK 5651 Yasasına göre, yasal zorunluluk olarak  Log tutması ve Kimlik doğrulama metoduyla internet erişimi sağlaması gerekmektedir.

Arge Yazılım

Sizin İçin Üretiyoruz

Yazılım geliştirme ekibimiz ile size özel yazılımlarınızı geliştiriyoruz. Ürünü geliştirirken, süreç hakkında geri dönüt vermeye özen gösteriyoruz.

İsteklerinizi Dinliyoruz

İşletmenizde kullanmak istediğiniz yazılım için fikir ve planlarınızı dinliyoruz. Durum analizi yaparak, istekleriniz doğrultusunda yapılabilecek iyileştirme seçeneklerini sunuyoruz.

Teklifimizi Sunuyoruz

Yazılım geliştirme ekibimizle yapılacaklar üzerine iş akış planı hazırlıyoruz. Daha sonrasında, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Ürün Teslimi

İhtiyaçlarınıza özel hazırlamış olduğumuz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen size özel ürününüzle, yönetim ve organizasyonu daha kolay yapabilir, böylece rakiplerinizden kendinizi ayırabilirsiniz.