Özel Yazılım Çözümleri

İşletmenizin stratejilerine göre satın almış olduğunuz, belirli kalıplar dahilinde sunulan paket programlar size uygun olmayabilir. Kullanmış olduğunuz hazır paket programlarda şu sıkıntıları yaşıyor olabilirsiniz;

Satın almış olduğunuz paket yazılım sizin istediğiniz özelliklere sahip olmayabilir. Bu sebeple sizin işleyişinizi hızlandırmak yerine daha fazla zaman kaybına neden olabilir.

Satın aldığınız paket yazılım sizin kullanmayacağınız birçok özelliğe sahip olabilir ve siz kullanılmayan özellikler için fazladan para ödemek zorunda kalabilir ve maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Programın menüsü sizin ihtiyacınızdan farklı olabileceği gibi, kullanım zorluğu yaşayabilir, zaman kaybedebilirsiniz.

Sizlere sağlayacağımız size özel tasarlanmış yazılımlar ile tam olarak firmanızın ve sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermiş olacağız.

Arge Yazılım

Sizin İçin Üretiyoruz

Yazılım geliştirme ekibimiz ile size özel yazılımlarınızı geliştiriyoruz. Ürünü geliştirirken, süreç hakkında geri dönüt vermeye özen gösteriyoruz.

İsteklerinizi Dinliyoruz

İşletmenizde kullanmak istediğiniz yazılım için fikir ve planlarınızı dinliyoruz. Durum analizi yaparak, istekleriniz doğrultusunda yapılabilecek iyileştirme seçeneklerini sunuyoruz.

Teklifimizi Sunuyoruz

Yazılım geliştirme ekibimizle yapılacaklar üzerine iş akış planı hazırlıyoruz. Daha sonrasında, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Ürün Teslimi

İhtiyaçlarınıza özel hazırlamış olduğumuz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen size özel ürününüzle, yönetim ve organizasyonu daha kolay yapabilir, böylece rakiplerinizden kendinizi ayırabilirsiniz.